Damwandwerkzaamheden
De damwandstelling werkt ter hoogte van Waalbandijk 48. We werken in de richting van Heesselt en brengen de damwanden drukkend aan. Volgende week brengen we nog een klein gedeelte trillend aan. Volgende week verwachten we alle damwanden te hebben aangebracht. We verhuizen dan de damwandstelling naar uitvoeringsvak J.
Ankers en gordingen
Deze week lassen we gordingen tussen Waalbandijk 30 en 36. De ankerboorstelling werkt tussen Waalbandijk 32 en 40. De ankerboorstelling werkt achter de damwandstelling aan.
Grondwerkzaamheden
We zijn begonnen methet voorbereidend grondwerk ter hoogte van Waalbandijk 68. Hier graven we af en vullen we aan met klei. Tegelijkertijd starten we met het grondwerkzaamheden voor het maken van een tijdelijke afrit. Deze afrit maken we voor de bereikbaarheid van bewoners tijdens de kabels en leidingen werkzaamheden ter hoogte van Waalbandijk 64 tot 68. De werkzaamheden aan kabels en leidingen starten half april.
De bewoners tussen Waalbandijk 48 en de Ottersheuvel blijven bereikbaar via Ottersheuvel (Gemeneweg).
Uw bericht wordt eerst gecontroleerd voor het wordt geplaatst. De moderator het recht heeft om berichten te verwijderen. Hier vindt u het privacy beleid van varik.nl.